Пошук по сайту:

Роналду встановив антирекорд в історії футболу

Легендарний португальський футболіст дуже погано пробиває пенальті на великих турнірах.

Кріштіану Роналду знову увійшов в історію футболу, утім тепер ставши антигероєм. Нагадаємо, збірна Португалії разом з Роналду здолала Словенію і вийшла до чвертьфіналу Євро-2024.

Утім сам легендарний футболіст відзначився у цій грі неприємним досягненням.

У додатковий час Кріштіану мав чудову нагоду відкрити рахунок, але не забив пенальті на 105-й хвилині. Удар форвард відбив голкіпер Словенії Ян Облак.

Таким чином Роналду став першим футболістом, який двічі не зумів забити з пенальті у фінальній частині чемпіонату Європи.

Читайте по темі: Іспанія переграла Німеччину та стала першим півфіналістом Євро-2024

Уперше він промахнувся з точки 2016 року, коли в грі проти Австрії влучив у каркас воріт. Поєдинок тоді закінчився внічию - 0:0.