Пошук по сайту:

На Чемпіонаті світу з хокею команда Словаччини перемогла фаворитів гри збірну США

Збірна США з хокею зазнала сенсаційної поразки від команди Словаччини на чемпіонаті світу 2024 року, який у ці дні проходить у Чехії. Північноамериканці вважалися явними фаворитами гри, проте європейці були сильнішими в овертаймі – 5:4.

Словаки, на перемогу яких давали середній коефіцієнт 5.18, вже у першому періоді шокували опонента. Вже на 12-ї хвилині вони двічі вразили ворота американців, склад яких практично повністю відбудеться з гравців Національної хокейної ліги (НХЛ).

На ЧС-2024 з хокею сталася грандіозна сенсація uriqzeiqqiuhant qhiqqhidttiqrhhab

На початку другої третини поєдинку США сквитали одну шайбу, але практично відразу за півтори хвилини отримали два голи. Європейці провалилися у третьому періоді, дозволивши суперникам зрівняти рахунок та перевести гру у додаткову п’ятихвилинку у форматі 3х3.

На ЧС-2024 з хокею сталася грандіозна сенсація

У підсумку за 64 секунди до фінальної сирени збірна Словаччини вирвала перемогу завдяки точному кидку практично від синьої лінії Мілоша Келемена. Йому допоміг партнер, який закрив огляд воротарю американців.