Пошук по сайту:

Зірка футболу Кріштіану Роналду вирішив зайнятися порцеляновим бізнесом

Зірка футболу Кріштіану Роналду вирішив зайнятися порцеляновим бізнесом
Зірка футболу Кріштіану Роналду вирішив зайнятися порцеляновим бізнесом

Роналду вже 39 років і останнім часом він інвестував у низку підприємств, готуючись до життя після спортивної кар’єри

Один із найбагатших футболістів світу Кріштіану Роналду купив частку в 10% португальського виробника порцеляни Vista Alegre Atlantis SGPS. Про це пише агентство Bloomberg.

Роналду планує купити ще 30% іспанського підрозділу Vista Alegre.

Також сторони домовилися створити спільне підприємство на Близькому Сході для просування бренду Vista Alegre та Bordallo Pinheiro, названого на честь португальського художника XIX століття, відомого своїми дизайнами кераміки.

Vista Alegre, яка виробляє та продає порцеляну, керамічні вироби та кришталевий посуд, не розкрила вартість інвестицій Роналду.

Читайте по темі: "Нова пошта" повідомила, що відновила роботу після збою

П’ятиразовий володар "Золотого м’яча" Роналдо грає в саудівському клубі "Аль-Наср" з 2022 року й отримує річну зарплату близько $200 млн. Роналду вже 39 років і останнім часом він інвестував у низку підприємств, готуючись до життя після спортивної кар’єри.

У 2015 році Роналду та португальський готельний оператор Grupo Pestana оголосили про план інвестувати 75 млн євро в чотири бутик-готелі на 400 номерів у Португалії, Іспанії та США. Тоді футболіст сказав, що це була його найбільша інвестиція.

Коментарі:

comments powered by Disqus